Sena Zengin | Kadıköy Diyetisyen – Beslenme Uzmanı

Randevu Al

Kendi kendinize veya uzman eşliğinde defalarca pek çok diyet denemiş olabilirsiniz. Düşük kaloriler, detoks suları, bulunması zor malzemeler ve sürdürülmesi zor bir düzen içinde başarabileceğinize olan inancınız zayıflamış olabilir. Muhtemelen çeşitli sebeplerle başarılı sonuçlar alamayıp, kilo al-ver döngüsü içerisinde aylar, yıllar geçirdiniz. Çocukluğunuzdan beri durum böyleydi veya hayatınızın bir bölümünde aniden kilo aldınız. Yahut “yiyip yiyip kilo alamadığınızı” düşünüyorsunuz. Belki hiç kilo probleminiz olmamasına rağmen spor performansınızın ya da bedeninizin beklentinizin altında, sağlıksız beslenme sebebiyle yorgunluk, mineral/vitamin eksiklikleri kaynaklı sorunlar yaşıyorsunuz; yeme bozukluğunuz, duygusal yemeniz ya da beslenme ile düzelmesi ihtimali aklınıza dahi gelmeyen kronik hastalıklarınız olabilir. Sağlıklı bir beslenme düzenini bir türlü hayatınıza entegre edememiş olabilirsiniz. Hangi şehirde veya ülkede olursanız olun, hayat kalitenizi yükseltmek ve sizi daha sağlıklı/fit kılmak adına beraber çalışabiliriz. Klişelerden uzak ve tamamen bilime dayalı yeni bir beslenme düzeni için ofisimde yüz yüze veya online olarak görüşebiliriz. Geçmişi yahut geleceği düşünerek vakit kaybetmek yerine, gelin, enerjimizi şu an değiştirebileceklerimizi değiştirmeyebaşlamaya harcayarak beraberce yeni bir adım atalım. 🙂

Formu doldurun, sizi arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Danışanlarımın Yorumları

Yüzlerce güzel hikaye, değişen tahlil sonuçları, artık ihtiyaç kalmayan ilaçlar, veda edilen hastalıklar, hafifleyerek/kilo alarak hayal ettikleri bedenlere beraberce ulaşmış olmamız… Bazı danışanlarımın deneyimleri sizlere de ışık tutabilir, başarabileceğinize olan inancınızı tazeleyebilir. 🙂

20 değerlendirmeye göre.
Hümeyra Eskin
Hümeyra Eskin
2022-06-22
En büyük korkum diğer denemeler gibi verdiğim kiloları geri almaktı. 1.5 sene sonra bir ziyaretine gittim Sena hanımın ve sadece 800 gram bir farkla görüştük yeniden. Onun da gayet normal olduğunu söyledi. Ben yaptıysam herkes yapabilir diye buraya iliştirivereyim dedim. 🙂
Elif Öztekin
Elif Öztekin
2022-05-19
Yıllardır ozon tedavisi, akupuntur ne yaptıysam kalıcı olarak kurtulamadığım fibromiyalji ağrılarından sadece diyet ve besin destekleriyle beni kurtaran diyetisyendir kendisi. Çalışmaya başladığınızda yaklaşımından zaten güven duyuyorsunuz. İyi ki yollarımız kesişti.
İrem Ozden
İrem Ozden
2022-05-06
1 sene önce Sena Hanım ile başladığım diyet serüvenini, sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığına dönüştürerek kalıcı olarak hayatıma entegre etmiş olmak en büyük kazancım sanırım.😍 kazandığım bu alışkanlık sayesinde diyetim bitmiş olsada kilomu hala koruyorum. Güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.
Fatma Aykuş
Fatma Aykuş
2022-04-24
Sena Hanım güler yüzü ve güzel enerjisi ile karşılıyor danışanlarını. İşini severek yaptığı belli, her konuda yardımcı ve destek oldu sağolsun. Tavsiye ediyorum. İşinin ehli bir diyetisyen
Hacer Ky
Hacer Ky
2021-09-07
Sağlıklı bir kilo verimi için diyetisyen şart ama Sena hanım bunun ilk şartı olmalı! Oldukça bilgili ve enerjik biri. Kendisine süreçteki tüm desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
KEMAL FARUK İNANIR
KEMAL FARUK İNANIR
2021-09-02
Sena Hanım'ın bir danışanıyım, gitmeye başladığımdan beri sadece kilo verdiğimi değil sağlıklı ve zinde olduğumu da hissediyorum. Beslenmeyle birlikte birçok alışkanlığımı düzene oturtmama yardımcı oldu sağ olsun 🙂 Güler yüzü ve yaklaşım şekli sayesinde de hayatımda yemediğim sağlıklı yiyecekleri canım çekmeye başladı. Kesinlikle öneriyorum asla pişman olmazsınız.
Ali Mert Kaya
Ali Mert Kaya
2021-03-03
Kilo vermek için gitmiştim, migrenimle ilgili de çalışmak istedi. Başta diyetle kaç yıllık migrenimin çözüleceğine inanamadım ama 3 ayda sadece 1 atak yaşadım. Kendisine çok teşekkür ederim. Beslenmenin bu sayede çok önemli ve etkili olduğunu da anlamış oldum.
Oğuz Özturan
Oğuz Özturan
2020-03-09
Sena Hanım'la spor ve vücut geliştirme sürecinde kas kazanıp yağ kaybı sağlamak için çalışmıştık. 2 aylık süreç sonunda kaybettiğim kilonun neredeyse tamamı yağdandı ve üstüne kas kazanımı sağladık. Kendisine teşekkür ediyorum.